Stock Image

В нашому сервісному центрі Ви можете отримати комплекс робіт з діагностики та антибактеріальної обробки кондиціонеру всього за 700 грн!

Чисте повітря в салоні Вашого авто – це запорука здоров’я. Як що повітря забруднене, то це може стати причиною респіраторних захворювань, астми, застійних явищ, роздратування носових пазух і горла. Крім того, 30% населення земної кулі страждає від алергії на пилок, і це число подвоїлося за останні десять років через забруднення та зміни клімату. Повітряний фільтр салону повинен захищати від негативних факторів, він забезпечує захист від пилку, дрібних частинок та інших елементів, які забруднюють повітря в авто. З часом повітряний фільтр перестає виконувати свою місію (забивається), але, що найважливіше - забруднений кондиціонер та його фільтр можуть бути осередком накопичування не тільки бруду, а і хвороботворних бактерій, які можуть викликати гострі респіраторні захворювання, аж до запалення легенів. Ось чому так важливо регулярно проводити заходи з очищення кондиціонерів в автомобілі та вчасно замінювати повітряний фільтр. Спеціалісти рекомендують замінювати повітряний фільтр салону кожні 15 000 км або раз на рік.

 

Дбаючи про клієнтів, наш автосалон пропонує пройти діагностику та антибактеріальну обробку кондиціонеру, яка включає в себе наступні види робіт:

 

  • перевірка стану фільтра салону;
  • огляд радіатора кондиціонера і двигуна на предмет забруднення;
  • вимірювання температури повітря, що надходить в салон;
  • перевірка роботи системи кондиціонування;
  • антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіля.

 

Вартість комплексу робіт складає всього 700 грн

Акція діє з 15 травня до 31 серпня 2023 року.

Про дилера
АВТО ВIА

Офіційний дилерський центр Сітроен Центр «Авто Віа» Харків був відкритий 23 лютого 2012 р.

Високі стандарти і філософія марки - Créative Technologie - простежуються в кожному елементі і процедурі обслуговування. Тут прихильники Citroёn отримують повний спектр послуг, починаючи з консультації висококваліфікованого фахівця, покупки автомобіля, подальшого його обслуговування і ремонту з використанням новітнього обладнання, оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

У 3S-центрі кожен шанувальник бренду може підібрати собі автомобіль за смаком і потребами. У шоу-румі представлені як легкові, так і комерційні автомобілі.

Салон

Тел: 093 378 78 08063 257 48 88

Адреса: м. Харків, вул. В. Панасівська 29

Пн-Пт: 9:00 — 18:00 (уточнювати за телефоном)
Сб: 9:00 — 14:00 (уточнювати за телефоном)
Вс: вихідний (уточнювати за телефоном)

Сервіс

Тел: 063 5789 111  

Адреса: м. Харків, вул. В. Панасівська 29

Пн-Пт: 9:00 — 18:00 (уточнювати за телефоном)
Сб: 9:00 — 14:00 (уточнювати за телефоном)
Нд: режим AutoSOS