Stock Image

Бренд CITROЁN уклав історичний контракт з компанією Укрпошта

25-го березня Бренд CITROЁN і Група компаній VIDI підписали контракт з компанією Укрпошта про закупівлю 1 860 автомобілів CITROЁN Berlingo L2 «Worker» вартістю 1,3 млрд. грн. Операцію проводив дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс, який має відмінну репутацію в своїй справі і величезний досвід на автомобільному ринку. Втім, як і автомобіль CITROЁN Berlingo: надійний, витривалий, просторий фургон - ідеальний партнер для бізнесу!

 

 

Кінець 2020 року для Бренду CITROЁN в Україні ознаменувався знаковою подією - передачею партії з 83 автомобілів CITROЁN Jumper компанії Укрпошта. І тепер уже в березні 2021 році дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс і компанія підписали знаковий контракт на покупку 1860 автомобілів. Даний контракт можна впевнено вважати наймасштабнішою подією 2021 року в Україні. 18 лютого на міжнародному майданчику ЄБРР були оприлюднені результати тендеру на наймасштабнішу закупівлю автомобілів компанією Укрпошта. Переможцем стала компанія VIDI, яка запропонувала кращу ціну і умови обслуговування.

 

В рамках реалізації проекту «Пересувні відділення» компанія Укрпошта потребувала надійних і витривалих автомобілів, які готові подолати всі перешкоди на шляху до кінцевої точки доставки. Тому їх вибір припав саме на Бренд CITROЁN і новий Berlingo L2 «Worker». До кінця 2021 нові авто курсуватимуть країною в рамках проекту «Пересувні відділення» в складі 2500 мобільних поштових відділень. А перші партії автомобілів будуть передані Укрпошті вже в кінці літа.

«Сьогодні забезпечення 100% українців сучасними та комфортними поштовими послугами перестало бути мрією. До кінця цього року 2500 нових автівок Укрпошти забезпечуватимуть надання якісного сервісу в будь-якому куточку країни і за будь-яких обставин: демографічних змін, коронавірусних чи погодних криз. Дуже скоро ці інвестиції стократ виправдаються новими можливостями для обслуговування найвіддаленіших сіл, ринковими зарплатами для працівників і, мабуть, вперше в історії Укрпошти – фінансовою ефективністю сільських відділень. Тому я дякую всім партнерам за підтримку важливої для країни трансформації пошти і в перспективі – якісно нового рівня життя для усіх українців поза межами великих міст», - зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

Даний проект з підготовки та передачі автомобілів проводив дилер Бренду CITROЁN ВІДІ Елеганс. Вибір дилера Бренду пояснюється рядом причин: впевненість у партнері, готовність надавати якісний продукт, зручне і уважне післяпродажне обслуговування. Можна стверджувати, що дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс за багато років роботи на ринку вже заслужив у приватних і корпоративних клієнтів відмінну репутацію. Компанія CITROЁN ВІДІ Элеганс змогла запропонувати кращу ціну на покупку, а також найпростіші і вигідні умови подальшого обслуговування.

 

«Подія, задля якої ми сьогодні зібралися – це не просто контракт на постачання мобільних поштових відділень. Це історична подія. Адже більшого за обсягом контракту на автомобільному ринку України ще ніхто не пропонував і не отримував. Наш бізнес буквально на три роки молодший незалежної України, але за цей час наша репутація як відкритої та прозорої компанії, яка заробляє чесно та виконує всі взяті на себе зобов’язання, тільки міцніє. Ми дуже пишаємося співробітництвом з Укрпоштою – найпотужнішим національним оператором поштового зв’язку. Нам імпонують реформи, які команда Ігоря Смілянського проводить в цій компанії і які в результаті змінюють якість життя українців. Впевнений, що цей тендер, який ми виграли разом з нашим партнером ТОВ «Пежо Сітроен Україна», буде тільки проміжним етапом нашої багаторічної співпраці», – поділився Віталій Джуринський, голова Наглядової ради VIDI.

 

Очевидним є також і вибір автомобіля CITROЁN Berlingo - місткий, просторий, надійний фургон. CITROЁN Berlingo в версії «Worker» це автомобіль для справжніх професіоналів, який пропонує збільшену вантажопідйомність до 1000 кг, а багажне відділення має додаткове освітлення і кільця для кріплення вантажів. Системи Grip Control і Hill Assist Descent, збільшений кліренс (+30 мм), великі колеса (690 мм) з шинами Mud & Snow для кращого зчеплення з дорогою - все це знадобиться для їзди по важкопрохідних ділянках. А 3-х місцевий модульний салон дозволить зі зручністю облаштувати свій офіс на колесах. Потужний і економічний турбодизель об'ємом 1,6 і потужністю 92 л.с. володіє достатньою силою, щоб впорається з будь-якими навантаженнями (звичайно, в рамках дозволених правилами і характеристиками автомобіля). А використання 6-ступінчастою «механіки» гарантує невелика витрата палива і простоту обслуговування: трансмісія буде служити довго.

 

«Наш головний пріоритет в роботі – це турбота про клієнта, починаючи від покупки автомобіля та закінчуючи подальшим його використанням і обслуговуванням. Наш продукт максимально відповідає всім вимогам клієнтів завдяки широким можливостям трансформації, економічним і потужним двигунам і, звичайно ж, простим і доступним супутнім послугам, – прокоментував Руслан Акімов, директор ТОВ «Пежо Сітроен Україна». – Дякую команді Укрпошти, що довірила нам подбати про свій автопарк та зробила вибір на користь комфорту і надійності CITROЁN».

 

Крім якісного продукту, Бренд CITROЁN робить акцент на продумані сервісні програми і широку дилерську мережу. Так, крім дилерів Бренду CITROЁN, також можна звернутися до сервіс-партнерів Брендів PEUGEOT або OPEL для проведення регламентного обслуговування або ремонтів автомобіля без втрати заводської гарантії. Це стало можливо завдяки програмі мультибрендового сервісу, що дозволяє розширити географію сервісних центрів в Україні. Також працює система запису на сервіс в режимі «онлайн», що дуже зручно: можна точно і завчасно планувати свій час. Нарешті, окремо варто згадати програму фіксована вартість ТО, що дозволяє заздалегідь прорахувати витрати на експлуатацію автомобіля.

Ми пишаємося наданою довірою від Укрпошти, і впевнені, що CITROЁN Berlingo стане кращим партнером на службі у компанії!

Про дилера
АВТО ВIА

Офіційний дилерський центр Сітроен Центр «Авто Віа» Харків був відкритий 23 лютого 2012 р.

Високі стандарти і філософія марки - Créative Technologie - простежуються в кожному елементі і процедурі обслуговування. Тут прихильники Citroёn отримують повний спектр послуг, починаючи з консультації висококваліфікованого фахівця, покупки автомобіля, подальшого його обслуговування і ремонту з використанням новітнього обладнання, оригінальних запчастин і витратних матеріалів.

У 3S-центрі кожен шанувальник бренду може підібрати собі автомобіль за смаком і потребами. У шоу-румі представлені як легкові, так і комерційні автомобілі - «хедлайнер» С3, «робоча конячка» Berlingo, а інноваційний і сучасний C4 Cactus доступний для тест-драйву.

Салон

Тел: (057) 717 55 12(057) 760 47 37(093) 378 78 08(073) 264 01 55

Адреса: м. Харків, вул. В. Панасівська 29

Пн-Пт: 9:00 — 15:00 (уточнювати за телефоном)
Сб: 9:00 — 15:00 (уточнювати за телефоном)
Вс: 10:00 -15:00 (уточнювати за телефоном)

Сервіс

Тел: (063) 578 91 11

Адреса: м. Харків, вул. В. Панасівська 29

Пн-Пт: 9:00 — 15:00 (уточнювати за телефоном)
Сб: 9:00 — 15:00 (уточнювати за телефоном)
Нд: режим AutoSOS